Ar verta keliauti viešuoju transportu?

26/11/2013

Statistiniais duomenis, per metus laiko, miesto ir tolimojo susisiekimo autobusais važiuoja maždaug apie 70 tūkst. žmonių (šie duomenys pateikiami remiantis Europos sąjungos narių atlikto tyrimo duomenimis). Deja, bet dar nedaug Lietuvos gyventojų naudojasi automobiliu nuoma vilnius, tačiau mikroautobusu nuoma yra kiek populiaresnė (turbūt dėl to, kad mikroautobusai labiau tinka keliavimui su šeima, draugų grupei arba didesniam žmonių ratui, bei mikroautobusai labai reikalingi kai reikia pervešti didesnius daiktus, arba kraustymuisi). Lengvųjų automobilių nuoma yra kiek mažiau populiari. Turbūt vien dėl to, kad išsinuomoti automobilį išeina kiek brangiau nei važiuoti miesto ar tolimojo susisiekimo viešuoju transportu. Mano nuomone, būtent dėl to žmonės ir renkasi būtent šį važiavimo, keliavimo būdą. Keliavimas, tiek lengvaja mašina, tiek tolimojo susisiekimo transportu, Europos sąjungos šalyse yra labai lengva ir paprasta, gi sienų jau nebeliko. Ar keliauti su savo ar nuomota lengvaja mašina ar su miesto ar tolimojo susisiekimo viešuoju transportu, priklauso tik nuo dviejų dalykų: tai keliavimo patogumo, komforto ir nuo pinigų. Kaip visi žinome, su mašina keliauti yra žymiai patogiau ir greičiau nukeliauji iki savo tikslo nei su viešuoju transportu, tačiau tai kainuoja žymiai brangiau. Todėl, visada įvertinkite ar turite galimybę išlaikyti mašina ar ja išsinuomoti ir tik tada tam pasiryžkite.

Dažniausi keliautojų užduodami klausimai (2 dalis)

05/11/2013

Kaip jau minėjau ne viename savo anksčiau rašytame straipsnyje, keliautojoms visada kyla daug įvairių klausimų. Ypač daug jų kyla kai pirmą (žinoma klausimų kilti gali net ir jei organizuojatės keliones jau kokį dešimtą kartą). Tam, kad išvengt šių klausimų, ar, kad visad turėtumėt atsakymą į iškylančius klausimus (ar tiesiog kitu atveju išvengti nesusipratimų ar šiaip nemalonių situacijų), pateikiu dar daugiau klausimų ir atsakymu, į klausimus, į kuriuos, pastebėjau, dažniausiai iškyla turistams (nesvarbu ar jie keliauja savarankiškai ar per kelionių organizatorių). Taigi, štai dar keli klausimai su atsakymais į juos:

  1. „Aš noriu pigaus lėktuvo bilieto, kad galėčiau išskrist jau rytoj!” Tai nelabai įmanoma. Dažniausiai pigus skrydziai (pigūs lėktuvo bilietai) organizuojami kelios savaitės ar net keli mėnesiai iki pačio skrydžio. Kelionės išvakarėse lektuvų bilietai būna patys brangiausi, todėl įsigyti pigų lėktuvo bilietą iš vakaro praktiškai neįmanoma. Šiuo atveju, labiau patarčiau, peržiūrėti paskutinės minutės pasiūlymus, kuriuos siūlo kelionių organizatoriai. Dažniausiai, na ne visada taip būna, bet tikrai rasite nebrangių ir pakankamai neblogų kelionių pasiūlymai, į kuriuos dažniausiai būna įskaičiuotas ne tik lėktuvo bilietas, bet nakvynės viešbutyje, tam laikotarpiui, kuriam įsigijate bilietus skrydžiui pirmyn ir atgal.
  2. Apie dokumento galiojimo laiką: jei asmens tapatybės dokumentas ar pasas išskridimo metu galioja, tačiau skrendant atgal, jo galiojimo laikas jau bus pasibaigęs, tai ar man leis skristi atgal namo? Visada, prie organizuodami savo atostogas, keliones ar skrydžius lėktuvais, tai jūsų asmens tapatybės dokumentas ar pasas privalo galioti 3 arba 6 mėnesius iki skrydžio. Todėl, visada pasitikrinkite ar taip yra, nes jei suorganizuosite kelionę ir paaiškės, kad jūsų dokumentas negalioja reikiamą laiką tai kelionę su skrydžiu gali tekti atidėti (tokiu atveju gali tekti papildomai susimokėti už bilietą arba is viso atšaukti kelionės planus).
  3. Per skubėjimą, užsakinėdamas lėktuvo bilietą, vietoje vardo įvedžiau tik pirmąją jo raidę, o pavardę įrašiau pilną, ar dėl to kils problemų oro uoste? Taip, problemų dėl to tikrai gali kilti. Siūlyčiau, pakeisti biliete įrašyti pilną vardą. Žinoma, šiuo atveju Jums gali tekti primokėti, nes šios paslaugos oro uoste yra mokamos. Todėl, mano patarimas, visada būkite budrūs ir atidžiai pildykite savo duomenis užsisakinėdami bilietą, nes kitą kartą gali tekti susimokėti papildomai.

Apie namų atnaujinimą

20/10/2013

Kas yra Refurbishment? Tai namų atnaujinimo darbai. Šiomis dienomis žmonės yra tikrai konkurencingi, kadangi kiekvienas norime įrodyti savo vertę visais įmanomais būdais. Naujoviškai atrodantys namai – vienas iš pagrindinių būdu tai įrodyti.

Jei kiek labiau gilinantis į refurbishment darbus, populiarausias iš jų yra kitchen refurbishment – virtuvės atnaujinimas. Virtuvė – tai vieta, kurioje dažnai lankomės tiek mes, neretai joje apsilanko ir namų svečiai, tad naujai atrodanti virtuvė – milžiniškas privalumas kiekvieniems namams. Vis dėlto, juk atnaujinimo darbai veikiausiai yra tikrai brangūs, tad ar apsimoka juos daryti? Taip, dar prieš keletą metų refurbishment darbai būdavo privengiami, kadangi jų kaina iš tiesų būdavo pakankamai nemenka. Vis dėlto, bėgant laikui, konkurencija šioje rinkoje vis labiau didėja, kas ir privertė šių darbų kainas akivaizdžiai sumažėti. Būtent dėl to, bijoti namų atnaujinimo darbų kainų tiesiog neverta, kadangi pagrindej ums kainuos tik įvairios medžiagos – darbų kainos net nepajausite.

Viską sudėjus, nebereikalo sakoma, jog namai iš dalies atspindi žmogų. Būtent dėl to, jei norite ne tik gyventi jaukioje aplinkoje, tačiau ir įrodyti kitiems, kad esate ne tik prižiūrinti save ir savo namus, tačiau ir naujoviškas – atlikite refurbishment darbus savo namuose nieko nelaukdami, nes patikėkite, pasibaigus darbams, rezultatu džiaugsite visą likusį laiką.

Kaip reklamuotis? (2 dalis)

13/10/2013

Ankstesniame savo straipsnyje trumpai aptariau apie populiariausią ir žinomiausią reklamos būdą  - reklamą per televiziją, radiją. Kaip minėjau, šiame sraipsnyje aptarsiu kitą, irgi labai populiarų ir gerai žinomą nuo pačių seniausių laikų (jis buvo naudojamas net senovės Romos laikais ir yra išlikęs bei puikiai išvystytas šiais laikais), tai yra – lauko reklama.

Kaip ir sakiau, šis būdas atsirado jau net senovės Romos laikais kaip tik pradėjo vystytis pati reklama. Net tuo metu buvo populiarūs lauko stendai su atitinkama reklama, kurioje (tuo metu) gamintojas ar amatininkas reklamavo savo teikiamas paslaugas, tokias kaip: siuvėjas, batsiuvys, puodžius, taip pat būdavo nurodyta kur rasti gydytoją (tai galima irgi traktuoti kaip savitą reklamos būdą) ir pan.

Šiais laikais lauko stendas virš parduotuvės yra suprantama ne kaip reklama, o kaip nuoroda kokia šia parduotuvė ar organizacija. Tačiau, lauko stendai, kurie stovi ne prie parduotuvės jau suprantami kaip reklamos stendai. Šie stendai gali būti pastatyti bele kur: pakelėse, greitkeliuose, gatvėse, ant mašinos, šiuos stendus net gi gali žmogus nešioti prisitvirtinęs prie savęs.

Paskutiniu metu labai populiarus šios reklamos būdas pasidarė – reklaminiai stendai greitkeliuose. Juose ne tik reklamuojama, kad parduodas ar nuomojamas sklypas. Juose reklamuojama bet kas – nuo paslaugų, prekių, gamintojų ir net pačių prekių ženklų.

Wooden hot or fired hot tub

25/09/2013

Turime norėti pasiekti , tai kas mums labai svarbu . Turime nepasiduoti , kada norime įrodyti , būtent ko patįs labai norime iš gyvenimo. Turime būti laimingi ir norėti pasiekti , tai ko geidžia mūsų širdelės. Turime būti atkaklūs ir stengtis iškovoti , tai ko labai norime . Gyvenimas didelė kova, kurioje mes nuolat kovojame ir dedame nemažai pastangų , kad galėtume pasiekti , tai ko geidžia mūsų širdelės. Privalome stengtis ir norėti pasiekti , tai ko patįs trokštame . Turime nepasiduoti ir ieškoti būdų, kurie mums leistų daugiau pasiekti . Turime stengtis ir ieškoti būdų , kurie mums leistų būti ne tik laimėtojais ar dalyviais , bet nuostabiais savo kovos prizininkais. Turime stengtis ir nuolat ieškoti būdų , kurie mums būtų vaisingi, kai norime nemažai pasiekti . Turime nebijoti ir stengtis , kad galėtume būti lyderiais , kurie nori gyvenime laimėti . Turime nepasiduoti ir kovoti dėl pasirinkto tikslo , kuris mums labai svarbus , kai norime nemažai pasiekti . Kiekvienas gyvenime galime būti nuostabus tik turime įrodyti , kad tokie esame ir dėti visas pastangas į kovą , kurioje pasirenkame savo tikslus . Privalome nepasiduoti ir ieškoti nuolat būdų , kurie būtų veiksmingi , kad pasiektume , tai ko trokštame , , Wooden hot tubs wood fired hot tub .

Meile

14/09/2013


Take a Free Personality Test
Visi norime neapsakomos meilės žodžiais , kuri mums pati nuostabiausia , todėl privalome stengtis ir dėti pastangas , kad galėtume pasiekti meilę . Turime ne per gyventi , kad kartais ne visada iš karto norisi pasiekti meilę , todėl privalome stengtis ir visais būdais būti laimingi . Meilė , tai nepakartojamas jausmas , kuri turime mokėti saugoti. Dėl pagarbos nežinau , bet manau , kad kiekvienas turime stengtis išmokti vertinti , nors sunku , kada jausmai , kaip lėktuvas leidžiasi be stabdžių. Turime suprasti , kad meilėje galime būti patįs laimingiausi ir stengtis pasiekti , tai kas mums svarbiausia. Noriu pasakyti , kad meilėje galime būti laimingi ir nuostabus , todėl privalome pasistengti ir nebijoti . Juk norime vienas kitą mylėti ir gerbti , todėl privalome stengtis ir visais būdais atsiduoti , kiek įmanoma , o kiek neįmanoma gerinti vienas kito meilę . Turime stengtis būti nuostabus ir norėti būti laimingi , todėl meilė yra nepakartojamas jausmas , kuris žodžiais neapsakomas . Turime suprasti , kad meilėje galime būti laimingi ir stengtis vienas kitą suprasti . Norime meilės, tai turime mokėti pasiekti ir stengtis laikyti savo glėbyje . Mes negalime gyventi be meilės , nes jinai labai nuostabi . Turime suprasti , kad meilėje galime būti patįs nuostabus . Privalome ieškoti ir  stengtis visais įmanomais būdais atrasti aistros prie kurios dabar mums padeda prisijungti seks prekes bei kitos prekes vibratoriai .

Moterims

05/09/2013

 

Visų pirma, reikėtų pradėti nuo to, jog blakstienų priauginimas – viena iš tų paslaugų, kuri sugebėjo per trumpą laiką įsitvirtinti rinkoje ir patenkinti didžiosios dalies klientų įnorius. Iš tiesų, dėl to galėtume tik pasidžiaugti – verslūs žmonės sugebėjo iš paslaugos išpešti optimaliausią naudą – tai puikus pavyzdys daugeliui. Kad ir kaip ten bebūtų, šiandieną norėčiau aprašyti pačią paslaugą, o tiksliau pašnekėti apie šios reikmenis – supažindinsiu su paslaugai būtinų produktų kainomis, kurios šiuo metu puikuojasi rinkoje.

Pradėkime nuo to, jog daugeliui ši paslauga galėtų pasirodyti primityvi, tačiau taip tikrai nėra – nė neįsivaizduojate, kiek papildomų įrankėlių reikia įsigyti, norint paslauga pasinaudoti tinkamai. Nepaisant to, užbėgdamas įvykiamas už akių, norėčiau paminėti, jog blakstienų priauginimo reikmenys – pakankamai brangūs, tačiau apie tai šiek tiek vėliau..

Nieko nelaukdami, pradėkime vardinti pagrindines priemones. Klijai – be jokių abejonių, pats svarbiausias reikmuo. Tiesą sakant, kai pirmą kartą domėjausi paslauga, maniau, jog minėtieji klijai – pigūs, tačiau klydau – šis įrankėlis kainuoja apie šimtą penkiasdešimt litų ir, deja, šiuo klausimu nėra itin didelė pasiūla – pigiausi kokybiški klijai, jeigu neklystu, kainuoja virš aštuoniasdešimt litų, todėl „laviruoti“ rinkoje kainos atžvilgiu yra pakankamai sunku. Taip pat, nereikėtų pamiršti, jog blakstienų priauginimo reikmenys dažnai būna „jungtiniai“ – turiu omeny tai, jog vienas produktas negali išsiversti be kito – būtent taip yra ir su klijais -  šie reikalauja tirpiklio, kuris mažina konsistenciją. Žinoma, būtų galima paminėti ir apsaugines priaugintų blakstienų priemones – šios, suprantama, nėra privalomos, tačiau, jeigu norite išvengti nenumatytų ir nereikalingų problemų, šiek tiek pinigėlių pakloti teks – jeigu kiek detaliau, apie šimtą dvidešimt litų.

Kad ir kaip ten bebūtų, žinoma, jums ieškoti visų šių priemonių pavieniui – yra tam tikri lagaminėliai.Iš dalies, tai yra patogu, mat sutaupoma laiko, tačiau žvelgiant kitu aspektu – ne visi produktai gali pasirodyti kokybiškai, o pinigėliai jau bus sumokėti nemaži. Lagaminėlio kaina siekia keturis šimtus septyniasdešimt litų.Padovanokikime savo moterims blakstienu priauginimo priemonės ir blakstienu priauginimo kursai

Tiesą sakant, jeigu būčiau moteriškosios lyties atstovė ir norėčiau pasinaudoti šia paslauga, ieškočiausi visų prekių pavieniui – stengčiausi atsirinkti pačias kokybiškiausias priemones, kurios tarnautų pakankamai ilgą laiką. Sutikite, jog šis malonumas yra brangus, todėl įžvalgumas, norint sutaupyti, yra būtinas. Kad ir kaip ten bebūtų, jeigu manote, jog turite per mažai žinių, visuomet galite pasikonsultuoti su savo srities specialistais bet kurioje parduotuvėje – tikiu, jog šie jums su malonumu pagelbės.

Meilė

25/08/2013

Kiekvienas mūsų norime būti laimingi tik privalome stengtis ir ieškoti tos laimės , kuri mūsų širdyje . Turime suprasti , būtent kas toji laimė ir kaip jinnai formuojasi . Jeigu norime būti patįs laimingiausi , tai privalome stengtis ir visais būdais veržtis į priekį. Turime žinoti , būtent kas toji meilė ir kiek jinai mums reikalinga , kai dirbame ar siekime tikslo ne visada galime būti laimingi , tačiau atsipalaaiduoti visi norime , todėl meilė reikalinga , nebent norime trumpalaikio santykio , kuris padeda tik numalšinti troškulį, bet geriau jaustis nepadeda, nes po to reikia pajausti kažka nemalonaus viduje , kai jaučiame savigrauža kuria pakankamai sudėtinga nuslėpti ir tuomet atsiranda įvairiausi įtarumui , kur buvai ir su kuo. Meilė malonus ryšys , kuri privalome saugoti , bet taip pat turimežinoti , kad jauni žmonės labai skuba tuoktis neįvertine meilės ir vienas kito . Turime žinoti , kad meilė tai atsakingas procesas , nes reikia ale pagal katalikus tik po Bažnyčios pasimylėti , o jeigu anksčiau , tai yra didelė nuodėmė , kuri žemina vienas kito aurą. Nežinau , gal ir neblogai pasimylėti po Bažnyčios , bet ar kažka duoda tokie santykiai . Sunku paaiškinti priklausomai , kaip kas nori patikėti . Privalome ieškoti ir  stengtis visais įmanomais būdais atrasti aistros prie kurios dabar mums padeda prisijungti sekso prekes bei kitos prekes vibratoriai .

Multi level marketing

24/08/2013

Dauguma mūsų norime gyvenime nemažai pasiekti , todėl privalome stengtis ir ieškoti būdų , kurie padėtų mums pasiekti teisingą rezultatą, multi level marketing . Turime kovoti ir nebijoti . Nesileisti būti kamuoliu , kuris patenka į kampą , o vėliau metas į kitas aplinkybes. Mes esame kovotojai nuostabus ir tvirti, o ne durneliai , kurios galima žeminti ir juoktis . Mes žinome dėl ko esame ir kas mums svarbiausia, kai norime laimėti tik privalome stengtis ir degti visa aistra. Turime suprasti , būtent ko patįs norime ir kas mums svarbiausia. Turime mokėti būti nuostabus kovotojai , kurie tiki ir gali pasiekti . Mes gyvename norėdami kažka pasiekti tik privalome stengtis norėti ir daryti tai kas įmanoma. Turime žinoti , būtent kokios mūsų galimybės ir ko patįs norime . Negalime pasiduoti ir privalome rodyti tinkamą dėmesį, kuris leistu kovoti ir būti laimėtojais. Mes norime pasiekti didelį rezultatą , kuris mums padėtu . Turime nepasiduoti . Turime žinoti , būtent kas mums reikalinga , o kas nepadeda siekti rezultato . Reikia stengtis ir norėti ir visais būdais kovoti dėl tikslo , kuris mums labai svarbus . Norime būti nuostabus , tad privalome pasistengti ir visais įmanomais būdais laimėti , tai kas mums reikalinga. Turime nepasiduoti , tiesiog kovoti ir veržtis į priekį ir laimėti , MLM  . 

Safe chat

22/08/2013

Kiekvienas gyvenime pasirenkame bendravimą , kuris mums labai svarbus , nes norime laimėti kito žmogaus dėmesį . Ir dažnai turime susimąstyti, būtent kas mumis traukia ir ko patįs norime iš gyvenimo . Turime žinoti , kad galime nemažai pasiekti tik privalome stengtis ir vienas kitam suteikti reikalingą informaciją ,       safe chat .       . O kada pagalvojame apie saugų bendravimą , tuomet turime žinoti , būtent ko patįs norime ir kiek to saugaus bendravimo , kuris mums reikalingas . Norime gyvenime laimėti ir pasistengti padaryti , tai kas mums labai svarbu . Turime nebijoti , o stengtis eiti į priekį. Norime gyvenime pasiekti nemažai rezultato , kuris mums labai svarbus . Norime būti laimingi žmones , todėl tuirme stengtis ir visais įmanomais būdais veržtis į priekį . Gyvenime galime nemažai pasiekti tik turime stengtis siekti , tai ko geidžia mūsų širdelės . Norime būti patįs laimingiausi , tai turime stengtis ir visais įmanomais būdais veržtis į priekį . Norime būti laimingi , todėl turime žinoti , būtent kas mums labai svarbu , kai norime pasiekti tikslą . Turime suprasti , būtent ko gyvenime ne tik norime , bet ir trokštame . Mes galime įrodyti tik turime pasistenkti ir dėti visas įmanomas pastangas,  secure communication. .

← Previous Page
Sitemap